Sipariş / Kargo Aşamaları

Hafta içi 18:00’e kadar oluşturulan siparişlerde kargonuz (siparişiniz esnasında bildirilen stok durumuna bağlı olarak) 5 iş günü içinde kargoya teslim edilir. Hafta sonu veya resmi tatillerde verilen siparişler için ise; takip eden ilk iş günü sipariş günü olarak işlem görür ve yine en geç 5 iş günü içinde siparişiniz kargoya teslim edilir.

  • Siparişleriniz için kargo bedeli sipariş sırasında tarafınıza bildirilecek olup siparişiniz ile birlikte tahsil edilecektir.
  • Ürünleriniz kargoya verildiğinde taşımayı yapan kargo firması ve takip numarası sms olarak gönderilecektir.
  • İade işlemlerinde kargo ücreti alıcıya aittir.

Kargo Aşamaları ve Bildirimler: Siparişlerinize ait tüm durumlar (Hazırlanıyor, Kargoya Verildi, Tamamlandı vb.) size e-posta ile iletilir.

Kampanya ve İndirimli Ürünler: Siparişlerinize ait sepet içinde kampanya dönemine ait veya aktif indirimde olan bir ürün olduğunda gönderim süresi 21 iş gününü bulmaktadır. İndirimli ürünlerde ‘ücretsiz kargo’ ve diğer ‘kupon indirimleri’ geçerli değildir.


İade Koşulları ve Yöntemi

Ürünleri kullanmadığınız ve ürün ya da ambalajı (satılabilirliği) bozulmadığı sürece; teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde kargo ücretini ödeyerek iade edebilirsiniz.

  • İade işlemlerinde kargo ücreti alıcıya aittir.

14 gün içerisinde [email protected] adresine sipariş no, ürün adı ve ürün kodu ile birlikte iade sebebinizi belirten bir e-posta gönderebilirsiniz. Bu talebinize istinaden size göndereceğimiz cevap e-postasında talebinizin bize ulaştığına dair bilgilendirme, adres bilgileri ve izleyeceğiniz adımlar yer alacaktır.


Tüm sorularınız için
hemen destek alın.