Kullanım Koşulları

ferncoplates.com (“Web Sitesi”) web sitemize hoş geldiniz. İşbu Kullanım Koşulları ferncoplates.com sitesine erişimi ve kullanımı düzenler. Bu web sitesine girmeniz ve siteyi kullanmanız ve ayrıca ferncoplates.com’daki ürünleri satın almanız, bu Kullanım Koşullarını okuduğunuz, anladığınız ve kabul ettiğiniz anlamına gelir. Bu Web Sitesi, şirket Türkiye merkezi Caddebostan Plaj Yolu Sk. No:35 B/26, Caddebostan, 34728 Kadıköy/İstanbul, Türkiye adresinde bulunan FERNCO Tasarım ve Dış Ticaret A.Ş. (“Hizmet Sağlayıcı”) tarafından yönetilir ve işletilir.

Yardıma ihtiyacınız varsa, ferncoplates.com’da üzerinden satın alınan ürünlerle ilgili olarak siparişler, gönderi, iadeler ve geri ödemeler hakkında bilgileri, kayıt formunu, ipuçlarını ve ferncoplates.com tarafından sunulan hizmetler hakkındaki diğer genel bilgileri bulabileceğiniz Destek bölümünü ziyaret ediniz. Bizimle [email protected] adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Diğer yasal bilgiler için ferncoplates.com’daki Kullanım Koşulları, İade Politikası ve Gizlilik Politikası bölümlerini ziyaret ediniz. Hizmet Sağlayıcı, bu Kullanım Koşullarının tamamını veya bir kısmını değiştirebilir veya güncelleyebilir. Kullanım Koşullarında yapılacak herhangi bir değişiklik veya güncelleme, bunlar yapılır yapılmaz ferncoplates.com’un Ana Sayfasında yayımlanarak kullanıcılarımızın dikkatine sunulacak ve yayımlandıktan hemen sonra bağlayıcı olacaktır. Bu sebeple en yeni ve güncellenmiş  Kullanım Koşullarını kontrol etmek için web sitesinin bu bölümünü düzenli olarak ziyaret ediniz. ferncoplates.com’un Kullanım Koşullarının tamamını veya bir kısmını kabul etmiyorsanız lütfen web sitemizi kullanmayınız.

Kullanıcılarımız, ferncoplates.com’a giriş ve web sayfalarının görüntülenmesi, Hizmet Sağlayıcı ile iletişim, ürün bilgilerinin indirilmesi ve web sitesinden alışveriş yapmak da dahil olmak üzere ferncoplates.com’u yalnızca kişisel amaçlarla kullanmalı ve hiçbir şekilde bir ticari faaliyet, iş veya mesleki faaliyetle bağlantılı olarak kullanmamalıdır.  ferncoplates.com’u ve içeriğini kullanımınızdan yalnızca sizin sorumlu olacağınızı unutmayınız. Hizmet Sağlayıcı, kasıtlı haksız fiilden ve ağır kusurdan doğan sorumluluğuna halel gelmeksizin, kullanıcılarının web sitesini ve içeriğini yürürlükteki yasa ve düzenlemelere aykırı şekilde kullanmasından sorumlu değildir. Özellikle, gerçeğe aykırı, yanlış veya üçüncü şahısları ilgilendiren bilgi veya verilerin (üçüncü şahısların rızasını almadan) iletilmesinden ve bu veri veya bilgilerin usulsüz kullanımından yalnızca siz sorumlu olacaksınız.

Son olarak, tüm materyaller hizmet kullanılarak kullanıcının seçimi doğrultusunda ve riski kullanıcıya ait olarak indirileceği veya edinileceğinden, bilgisayar sistemlerinin uğradığı tüm hasarlar veya indirme operatörlerinin neden olduğu veri kayıpları yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır ve Hizmet Sağlayıcıya atfedilemez. Hizmet Sağlayıcı, sitedeki hizmetlere erişilememesinden veya virüsler, hasarlı dosyalar, hatalar, ihmaller, hizmet kesintileri, içeriklerin silinmesi, ağ, sağlayıcı, telefon veya bağlantı sorunları, yetkisiz erişim, verilerin değiştirilmesi veya kullanıcıya ait elektronik ekipmanın hatalı ve/veya kusurlu çalışmasından kaynaklanan hasarlardan dolayı hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Kullanıcı, hizmetlere erişim için kullandığı kimlik bilgilerini ve kişisel bilgilerini uygun şekilde saklamak ve kullanmaktan, ayrıca bu bilgilerin hatalı kullanılması, kaybolması veya kaldırılması sonucunda Hizmet Sağlayıcı veya üçüncü şahıslardan kaynaklanan zararlardan sorumludur.

1. Gizlilik Politikası

Kullanıcıların ferncoplates.com’a erişimi ve ürün satın almasalar bile ilgili hizmetleri kullanması için de geçerli olan Gizlilik Politikasını okumanızı tavsiye ederiz. Gizlilik Politikası, ferncoplates.com’un kişisel verilerinizi nasıl ve hangi amaçlarla topladığını ve kullandığını anlamanıza yardımcı olacaktır.

2. Fikri Mülkiyet Hakları

ferncoplates.com adresinde yer alan ürünler, eserler, resimler, fotoğraflar, diyaloglar, müzikler, sesler ve videolar, belgeler, çizimler, şekiller, logolar gibi tüm içerikler ve ayrıca ferncoplates.com’un bir parçası olan menüler, web sayfaları, grafikler, renkler, ekranlar, yazı tipleri ve web tasarımı, diyagramlar, düzenler, yöntemler, süreçler, işlevler ve yazılım dahil ferncoplates.com adresinde herhangi bir formatta yayımlanan tüm diğer materyal (hepsi birlikte “İçerik”), şirket Türkiye merkezi Caddebostan Plaj Yolu Sk. No:35 B/26, Caddebostan, 34728 Kadıköy/İstanbul, Türkiye adresinde bulunan FERNCO Tasarım ve Dış Ticaret A.Ş. ve/veya Hizmet Sağlayıcı ve diğer hak sahipleri tarafından telif hakkı ve tüm diğer fikri mülkiyet hakları ile korunmaktadır. FERNCO Tasarım ve Dış Ticaret A.Ş.’nin ve Hizmet Sağlayıcının açık yazılı rızası olmadan ferncoplates.com’u ve/veya İçeriğini hiçbir şekilde kısmen veya tamamen çoğaltamazsınız.

FERNCO Tasarım ve Dış Ticaret A.Ş. ve/veya Hizmet Sağlayıcı, ferncoplates.com’un ve İçeriğinin herhangi bir şekilde veya formatta doğrudan veya dolaylı olarak, geçici veya kalıcı biçimde çoğaltılmasına izin verme veya bunu yasaklama münhasır hakkına sahiptir.

ferncoplates.com’un kullanımıyla ilgili olarak yalnızca Web Sitesini ve İçeriğini görüntüleme hakkına sahipsiniz. Ayrıca, hiçbir kişisel mali kazanç olmaksızın, ferncoplates.com’u ve İçeriğini görüntülemenin ayrılmaz ve önemli bir parçası olarak geçici veya yardımcı kabul edilen tüm geçici çoğaltmaları yapma ve yalnızca ferncoplates.com’un ve içeriğinin yasal kullanımı amacıyla web sitesinde gezinme hakkına sahipsiniz. ferncoplates.com ve İçeriğinin tamamını veya bir kısmını herhangi bir formatta çoğaltamazsınız. Tüm çoğaltmalara duruma göre Hizmet Sağlayıcı ve/veya FERNCO Tasarım ve Dış Ticaret A.Ş. tarafından veya gerekirse Web Sitesinde yer alan bireysel eserlerin yazarları tarafından izin verilmelidir. Bu çoğaltmalar, her durumda yasal amaçlarla ve hizmet sağlayıcının ve web sitesinde yer alan bireysel eserlerin yazarlarının telif hakkına ve diğer fikri mülkiyet haklarına uyularak yapılmalıdır. ferncoplates.com’da yayımlanan bireysel eserlerin yazarları, her zaman eserleri üzerinde hak sahipliği iddiasında bulunma ve eserlerinin ve haysiyet ve itibarlarının maruz kaldığı zararlara ve eserlerinin deforme edilmesine, tahrif edilmesine veya sair şekilde değiştirilmesine itiraz etme hakkına sahiptir.  Eserlerini ferncoplates.com’da yayımlamayı seçen veya Web Sitesine münhasır olmasa bile yayımlanmak üzere veya web sitesinin ayrılmaz bir parçası olan yeni ifade ve sanat formları yaratmak için ferncoplates.com ile işbirliği yapan sanatçıların telif haklarına saygı göstermeyi taahhüt edersiniz. Ayrıca, Web Sitesinin İçeriğini ve telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet haklarıyla korunan bireysel eserleri hiçbir şekilde veya biçimde kullanma yetkiniz yoktur. Örneğin, FERN&CO., Hizmet Sağlayıcı ve gerektiğinde ferncoplates.com’da yayımlanan bireysel eserlerin yazarlarının izni olmadan İçerikleri ve korunan eserleri hiçbir şekilde değiştiremez veya tadil edemezsiniz.

3. Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

ferncoplates.com, ferncoplates.com ile hiçbir bağı olmayan diğer web sitelerine köprü metni bağlantıları (“bağlantılar”) içerebilir. Hizmet Sağlayıcı, bu üçüncü taraf web sitelerini veya içeriklerini kontrol etmez veya izlemez ve bu web sitelerinin içeriklerinden ve/veya bu web sitelerini ziyaret ettiğinizde sınırlı olmamak üzere gizliliğiniz ve kişisel verilerinizin işlenmesi de dahil uyguladığı kurallardan sorumlu tutulamaz.  Bu nedenle, ferncoplates.com’da verilen bağlantılar üzerinden bu web sitelerine eriştiğinizde lütfen dikkatli olun ve Kullanım Koşullarını ve gizlilik politikalarını dikkatlice okuyun. Nitekim ferncoplates.com’un Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası, Hizmet Sağlayıcının yönetiminde olmayan üçüncü şahısların web siteleri için geçerli değildir. ferncoplates.com, yalnızca kullanıcılarına İnternet’te arama ve gezinme konusunda yardımcı olmak ve İnternet’teki web sitesi bağlantılarına izin vermek için diğer web sitelerine bağlantılar verir. Hizmet Sağlayıcı, diğer web sitelerine bağlantılar verirken, kullanıcılarının bu web sitelerine erişmelerini tavsiye etmez veya bu sitelerde kullanıcılara sunulan ve satılan içerik, hizmet ve ürünlerle ilgili hiçbir garanti vermez.

4. ferncoplates.com’a bağlantılar

ferncoplates.com’daki ana sayfaya veya diğer sayfalara bağlantı vermek istiyorsanız, lütfen şu e-posta adresinden Hizmet Sağlayıcıyla iletişime geçin:  [email protected]. ferncoplates.com ile ilgili olarak rızamızı talep etmek için bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz. Bağlantıların etkinleştirilmesi istek üzerine ücretsiz olarak ve yalnızca Hizmet Sağlayıcı tarafından sağlanır. Hizmet Sağlayıcı, ferncoplates.com’a bağlantıları etkinleştirmek isteyen başvuru sahibinin geçmişte genel olarak pazardaki operatörlerce kabul görmeyen veya kabul edilmeyen haksız ticari uygulamalara başvurması ya da Hizmet Sağlayıcı ya da Hizmet Sağlayıcının tedarikçileri karşısında haksız rekabet faaliyetlerinde bulunması durumunda ya da Hizmet Sağlayıcı, başvuru sahibinin gelecekte bu tür uygulamalara ve faaliyetlere başvurabileceğinden endişe duyuyorsa, web sitesine bağlantıların etkinleştirilmesine itiraz etme hakkına sahiptir. Her halükarda, Hizmet Sağlayıcının izni olmadan ferncoplates.com’a ayrıntılı bağlantılar (ayrıntılı çerçeveler gibi) vermek veya yetki verilmemiş meta etiketleri kullanmak yasaktır.

5. İçerik Sorumluluk Reddi

Hizmet Sağlayıcı, web sitesinde ferncoplates.com kullanıcılarının hassasiyetleri uyarınca toplumun inançlarına, insan haklarına ve onuruna saldırı kabul edilebilecek her tür fiziksel ya da psikolojik şiddet türlerini ve söylemlerini tasvir ya da temsil eden içerikleri yayımlamamak için her türlü tedbiri almıştır. Hizmet Sağlayıcı, web sitesi içeriğinin Türkiye ve ABD dışındaki diğer ülkelerde uygun veya yasal olduğunu garanti etmez. Bununla birlikte, bu tür içeriklerin bu ülkelerin bazılarında kanuna aykırı kabul edilmesi veya kanunla yasaklanmış olması durumunda, lütfen bu web sitesine girmeyin. Yine de web sitesine girmeyi seçerseniz, ferncoplates.com tarafından sunulan hizmetleri kullanımınızın tamamen kişisel sorumluluğunuzda olduğunu bilmenizi isteriz.

Hizmet Sağlayıcı ayrıca, kullanıcıların ferncoplates.com’un İçeriklerinin doğru olmasını ve web sitesinde yayımlandıkları tarihlerde ve mümkün olan hallerde daha sonra gerçeğe aykırı veya artık geçerli olmayan bilgiler içermemesini sağlamak için gerekli her türlü tedbiri almıştır. Ancak Hizmet Sağlayıcı, kullanıcıların ihmal veya kasıtlı suistimal ile ilgili yükümlülüklerine ve diğer yasal yükümlülüklerine halel gelmeksizin, ferncoplates.com’da yayımlanan içeriklerin doğru veya eksiksiz olduğu konusunda kullanıcılara karşı hiçbir sorumluluk üstlenmez. Ayrıca Hizmet Sağlayıcı, web sitesinin internet bağlantısından kaynaklanan kesintiler ve hatalar olmadan kesintisiz çalışacağını garanti edemez. Web sitemizi kullanmakta sorun yaşamanız durumunda, lütfen Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçin veya şu e-posta adresine yazın: [email protected]. Hizmet Sağlayıcının bir temsilcisi, en kısa zamanda yeniden web sitesine erişmenizi sağlamak için size yardım edecektir. Aynı şekilde, internet servis sağlayıcınıza başvurmanızı veya internet tarayıcınız da dahil olmak üzere internet bağlantısı ve web içeriğine erişim için her cihazın doğru şekilde etkinleştirilip etkinleştirilmediğini kontrol etmenizi öneririz. Hizmet Sağlayıcı, web sitesine kesintisiz erişimi sağlamak için mümkün olan her tedbiri alacak olmakla birlikte, internetin dinamik yapısı ve içeriği, ferncoplates.com’un herhangi bir askıya alma, kesinti veya web sitesi güncellemeleri kaynaklı bir süreksizlik olmadan çalışmasına izin vermeyebilir. Hizmet Sağlayıcı, verilerin yetkisiz kullanımını veya bunlara yetkisiz erişimi önlemek amacıyla ferncoplates.com üzerindeki hizmetleri, verilerin ve elektronik yazışmaların bütünlüğünü korumak, ferncoplates.com kullanıcılarının verilerinin, gizli/gizli olmayan bilgilerinin yayılması, imhası ve kaybolması risklerini önlemek ve bu veri ve bilgilere yetkisiz veya yasa dışı erişimi önlemek amacıyla yeterli teknik tedbirleri ve organizasyonel güvenlik tedbirlerini almıştır.

6. Şirket Politikamız

Hizmet Sağlayıcı bir şirket politikasına sahiptir. Bu politikaya göre misyonumuz, ferncoplates.com’da ticari faaliyetleri, şirket veya mesleki faaliyetleri (varsa) dışındaki amaçlarla bulunan gerçek kişiler olması arzu edilen “tüketicilere” hizmetlerimiz ve web sitemiz aracılığıyla ürün satışı yapmaktır. Tüketici değilseniz, lütfen ferncoplates.com üzerinden ürün satın almak için hizmetlerimizi kullanmayın. Siteyi kullanmaya devam etmeniz durumunda, Hizmet Sağlayıcı, tüketiciler dışındaki kişilerden gelen sipariş emirlerini veya Mesafeli Satış Sözleşmesi ve bu Kullanım Koşullarına uymayan diğer sipariş emirlerini reddedebilir.

6. Uygulanacak Hukuk

İşbu Kullanım Koşulları, İstanbul Mahkemeleri ile Türkiye Cumhuriyeti ilgili Ticaret Kanunları, mevzuatları ve ilgili diğer kanun ve yasalara tabidir.

Son Güncelleme: Temmuz 2022

Tüm sorularınız için
hemen destek alın.