Sipariş / Kargo Aşamaları

Hafta içi 18:00’e kadar oluşturulan siparişlerde kargonuz (siparişiniz esnasında bildirilen stok durumuna bağlı olarak) en geç 72 saat (3 gün) içinde kargoya teslim edilir. Hafta sonu verilen siparişler için ise; takip eden ilk iş günü sipariş günü olarak işlem görür ve yine en geç 72 saat (3 gün) içinde siparişiniz kargoya teslim edilir.

Siparişlerinize ait tüm durumlar (Hazırlanıyor, Kargoya Verildi, Tamamlandı vb.) size e-posta ile iletilir.

 • ₺400 ve üzeri siparişleriniz tarafımızdan *ücretsiz olarak gönderilmektedir.
 • * ₺400 ve üzeri siparişlerinize uygulanan Ücretsiz Kargo uygulaması Aksesuarlar, Servis Ürünleri ve Bardaklar için geçerli değildir.
 • ₺400 altı siparişleriniz için kargo bedeli tarafınıza bildirilecek olup siparişiniz ile birlikte tahsil edilecektir.
 • Ürünleriniz kargoya verildiğinde taşımayı yapan kargo firması ve takip numarası sms olarak gönderilecektir.
 • İade işlemlerinde kargo ücreti alıcıya aittir.

  İade Koşulları ve Yöntemi

  Ürünleri kullanmadığınız ve ürün ya da ambalajı (satılabilirliği) bozulmadığı sürece; teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. 14 gün içerisinde [email protected] adresine ürün adı ve ürün kodu ile birlikte iade sebebinizi belirten bir e-posta gönderebilirsiniz. Bu talebinize istinaden size göndereceğimiz cevap e-postasında talebinizin bize ulaştığına dair bilgilendirme, adres bilgileri ve izleyeceğiniz adımlar yer alacaktır.

  COVID-19 Uyarı

  Tüm kargo firmaları, COVID-19'un etkileri nedeniyle benzeri görülmemiş talep/hacim artışı ve sınırlı çalışan problemi yaşamaktadır. Fedakar kargo çalışanlarının tüm çabalarına rağmen siparişler normalden daha uzun sürede size ulaşabilir, şimdiden sabrınız ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

  Tüm sorularınız için
  hemen destek alın.